aReception na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2023: Přední role v digitální továrně budoucnosti

Digitální revoluce v centru středoevropského průmyslu: aReception na MSV 2023

Od 10. do 13. října 2023 se na brněnském výstavišti odehraje jedna z nejvýznamnějších událostí ve strojírenském průmyslu střední Evropy – Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV). A my v aReception s hrdostí oznamujeme, že budeme nedílnou součástí této impozantní výstavy!

Veletrhy Brno a.s., přední organizátor tohoto veletrhu, již několik desítek let představuje inovace a trendy v oblasti strojírenství a elektrotechniky. Tento rok se soustředí na Průmysl 4.0, digitální továrny a digitalizaci výroby. Toto vše znamená jednu věc: budoucnost průmyslu je zde a my jsme hrdi, že můžeme být součástí této revoluce.

Jako součást digitální továrny v pavilonu F na MSV si budou moci návštěvníci vyzkoušet aReception a zjistit, jak může naše technologie zefektivnit jejich podnikatelské procesy. Díky našemu zařízení mohou podniky zlepšit svou efektivitu, snížit náklady a zůstat v čele průmyslové revoluce.

Veletrh MSV je známý svou vysoce odbornou návštěvností a širokým spektrem průmyslových oblastí, které pokrývá. Návštěvníci mohou očekávat nejen prezentaci nejnovějších technologií, ale také diskuse o klíčových tématech, jako je cirkulární ekonomika a nakládání s materiálními zdroji. V doprovodném programu budou nabízeny odborné konference, semináře a workshopy.

Nezapomeňte navštívit aReception na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2023 a staňte se svědky budoucnosti průmyslu!