S umělou inteligencí experimentujeme

Příběh aReception

Virtuální AI recepční vznikl v ARTINu jako interní projekt.

2019

Prvotní myšlenka

Tomáš Ondřáček, spoluzakladatel a spolumajitel společnosti ARTIN, přišel s inovativním nápadem vytvořit virtuální recepci, která v sobě kombinuje prvky umělé inteligence. Hlavním cílem bylo zvýšit efektivitu práce fyzické recepční, která v době, kdy nebyli klienti přítomni, neměla co dělat.

2020

Prototyp aReception

S radostí vám představujeme naši nejnovější technologickou inovaci – aReception, známou také jako „Rona“. Vytvořili jsme ji jako moderní řešení pro přivítání hostů a zákazníků v naší nově postavené budově ARTIN v Brně.

2021

2. verze aReception

První verze byla úspěšná, avšak naše ambice sahaly ještě dále. S tímto cílem jsme se pustili do vývoje druhé verze, která přináší ještě větší množství vylepšení, inovativních funkcí a lepší uživatelské zkušenosti, abychom dosáhli ještě vyššího standardu v oblasti přivítání hostů a zákazníků.

2022

3. verze aReception

Letos jsme s nadšením představili další evoluci aReception – třetí generaci. Inovací jsme začlenili kameru a mikrofon přímo do terminálu, což posouvá celý koncept virtuálního recepčního na novou, vzrušující úroveň.

2023 - 2024

Seriová výroba

Teď, když jsme zahájili sériovou výrobu, máme radost, že aReception můžeme představit i širší veřejnosti. Pokud hledáte inovativní a efektivní způsob, jak obohatit svou firmu či budovu, aReception je tou ideální volbou.

 

Důvody, proč využít naše řešení aReception

Jsme součástí skupiny ARTIN Group, která se zaměřuje na využívání nejnovějších technologií, umělé inteligence, robotiky a automatizace.

V roce 2022 dosáhla společnost ARTIN obratu přesahujícího 20 milionů eur, což svědčí o naší silné orientaci na inovace a úspěch.

400+ zaměstnanců

Od svého založení v roce 1998 se společnost ARTIN rozrostla z pouhých dvou zakladatelů na skupinu firem s více než 400 zaměstnanci a s pobočkami v Praze, Brně a Bratislavě.

Úspěšné projekty

Prohlédněte si naše úspěšné projekty: Aiviro, Coworkers, RealPad, Equiradar, RoboAuto, Včelka, Senzoor, Sanae, Notum a ARTIN.

Klienti ARTIN

Klientela společnosti ARTIN zahrnuje automobilový průmysl, telekomunikační firmy, bankovní instituce, pojišťovací společnosti a logistické podniky.

Inovace

Pozorně vnímáme potřeby našich klientů a neustále pracujeme na inovacích a zdokonalování našeho produktu aReception.

Zůstaňte informovaní!

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru!
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.