Recepce hotelů

Moderní a efektivní řešení pro plynulý chod vašeho hotelu.

Hotelové lobby

Maximalizace pohodlí a usnadnění komunikace pro hosty.

Apartmány

Elegantní a efektivní asistent pro plynulý pohyb v apartmánovém domě.

Domácnosti

Inteligentní řešení pro zvýšení pohodlí a bezpečnosti vaší domácnosti.

Wellness a lázeňská zařízení

Pokročilé řešení pro relaxaci a pohodlí.
Previous slide
Next slide

Bez ohledu na to, jaký druh ubytování nebo bydlení provozujete, aReception představuje univerzální řešení pro zdokonalení vaší činnosti.

S aReception můžete zefektivnit a zmodernizovat provoz široké škály bytových a ubytovacích zařízení. Naše řešení je ideální pro vily, paláce, hotely, hostely, penziony, rezidence, apartmány, rodinné domy, bed and breakfast (B&B), kempy a karavanové parky. Integrací aReception získáte profesionální a udržitelný způsob správy rezervací, usnadnění check-in/check-out procesu a zlepšení komunikace s hosty.

Máme řešení i pro specifické typy ubytování, jako jsou wellness a lázeňská zařízení, prázdninové domy a chalupy. Díky aReception budete mít přehled o dostupnosti, využití a správě vašich zařízení, a zároveň budete poskytovat prvotřídní zákaznický servis. Navíc se aReception hodí i pro společenství vlastníků jednotek, nemovitosti a realitní kanceláře, apartmány a apartmánové hotely, kde nabízíme sofistikované nástroje pro správu objektů a efektivní komunikaci s nájemníky či zákazníky.

Přináší výhody