Veletrhy a výstavy

Jednoduchá navigace a informace díky naší technologii.

Knihovny

Přístup k informacím a usnadnění vyhledávání s aReception.

Galerie

Prohloubení zážitku z umění s pomocí aReception.

Hrady, zámky, muzea

Interaktivní prohlídky a informace díky aReception.
Previous slide
Next slide

Efektivní správa rezervací, usnadnění komunikace s návštěvníky a lepší přístup k informacím.

aReception můžete zefektivnit a zmodernizovat provoz široké škály veřejných a kulturních zařízení. Naše řešení je ideální pro ZOOškolyúřadymuzeadivadlaradniceknihovnyIQ centrahrady a zámkykasina a hernyveletrhy a výstavycestovní kancelářeinformační terminálykina a kulturní centrachytré/inteligentní městagalerie a výstavní prostory, únikové hry (exit games), kongresová centra a konferenční prostory a vzdělávací a výzkumné instituce (univerzity, laboratoře).

Integrací aReception do vašeho veřejného či kulturního zařízení získáte moderní nástroj pro řízení rezervací, poskytování informací a zlepšení komunikace s návštěvníky. Naše řešení je navrženo tak, aby splňovalo potřeby širokého spektra institucí a poskytovalo uživatelům prvotřídní zážitek při interakci s vaším zařízením.

Díky aReception budete schopni lépe sledovat návštěvnost, zefektivnit organizaci akcí a výstav, zlepšit komunikaci s veřejností a vytvářet příjemné prostředí pro návštěvníky a zaměstnance. Kontaktujte nás pro více informací a zjistěte, jak vám aReception může pomoci dosáhnout úspěchu ve vašem veřejném či kulturním zařízení.

Kdo využívá aReception?

Přináší výhody