Kliniky a ambulantní péče

Komplexní řešení pro efektivní správu a zlepšení péče o pacienty.

Nemocnice

Zajištění hladkého provozu, rychlé orientace a aktuálních informací.

Fitness centra a sportovní kluby

Virtuální trenér, průvodce a inovativní pomocník při tréninku a vedení fitness cvičení.

Domovy pro seniory

Přátelský pomocník a zdroj informací pro starší generaci.

Ordinace

Optimalizace čekací doby a zlepšení komunikace s pacienty.

Diagnostická centra a laboratoře

Moderní a efektivní řízení diagnostických zařízení.
Previous slide
Next slide

Nezáleží na tom, jaký typ zdravotnického či sociálního zařízení provozujete, aReception je univerzálním řešením pro zlepšení vašeho podnikání.

S aReception můžete zefektivnit a zmodernizovat provoz široké škály zdravotnických a sociálních zařízení. Naše řešení je ideální pro kliniky, nemocnice, lékárny, ambulantní péče, diagnostická centra, rehabilitační centra, porodní centra a mateřské školy, fitness centra a sportovní kluby, diagnostická centra a laboratoře, psychologické a psychiatrické kliniky, domovy pro seniory a pečovatelské služby, rehabilitační a fyzioterapeutické centra, odběrová místa pro krevní testy a vakcinace, ambulantní péče a specializované ordinace (např. zubní, oční, ORL), zdravotnické a sociální zařízení pro osoby se zdravotním postižením, centra alternativní a komplementární medicíny (např. akupunktura, homeopatie).

Integrací aReception získáte profesionální a udržitelný způsob správy pacientů, usnadnění příjmu a propouštění pacientů a zlepšení komunikace s pacienty a jejich rodinami.

Přináší výhody