Stanice

Plynulá komunikace na stanicích.

Zastávky

Snadná orientace na zastávkách.

Terminály

Efektivní řešení pro pohodlnou navigaci a informace na terminálech.

Nádraží

Efektivní navigace na nádražích.

Letiště

Efektivní řešení pro letištní provoz.

Horské střediska

Informuje a usnadní provoz na horách.
Previous slide
Next slide

Dopravní infrastruktura hraje klíčovou roli v plynulém fungování měst a komunit.

aReception může být užitečným nástrojem pro zlepšení provozu a zákaznického servisu v různých typech dopravních zařízení, jako jsou letiště, metro stanice, vlakové nádraží a stanice, autobusové nádraží a stanice, přístavy a námořní terminály, tramvajové zastávky a stanice, parkoviště a parkovací domy.

aReception také podporuje ekologickou dopravu a zlepšuje zkušenosti cestujících v rámci rychlostních a dálničních komunikací, městských cyklostezek a cyklistických parkovišť, přepravních uzlů, kolejové dopravy, lanovek a horských drah. Naše řešení zajišťuje lepší informovanost a pohodlí pro cestující. Integrací aReception do přepravních služeb, zastávek pro taxi, sdílená auta a bikesharing, logistických dopravních firem získáte efektivnější způsob řízení a koordinace těchto služeb. Naše inteligentní řešení umožňuje snadnější přístup k informacím, rychlejší komunikaci mezi poskytovateli a uživateli dopravy, a vytváří příjemnější zážitek z cestování.

aReception se tak stává neocenitelným partnerem pro širokou škálu dopravních infrastruktur, usnadňuje jejich provoz, zlepšuje zákaznickou spokojenost a přispívá k udržitelnějšímu a efektivnějšímu dopravnímu systému.

Přináší výhody