Kde můžete využít aReception?

Hlavní ideou je oprostit lidi od rutinních a nezáživných pracovních úkolů, aby se mohli soustředit na smysluplnější a inspirativnější činnosti.

Naše aReception řešení je navrženo pro širokou škálu odvětví, která zahrnuje bydlení a ubytování, jako jsou hotely, penziony, apartmány, kempy či ubytovny. Dále se zaměřujeme na dopravní infrastrukturu, kde poskytujeme podporu pro letiště, vlaková nádraží, metro stanice, autobusová nádraží a další dopravní uzly.

Naše služby také zahrnují kancelářské a obchodní prostory, jako jsou firemní recepční, kancelářské budovy, coworkingová centra, nákupní centra, autosalony, finanční instituce a mnoho dalších. Pro vzdělávací, kulturní a rekreační zařízení poskytujeme řešení pro školy, univerzity, knihovny, divadla, muzea, galerie, kina, sportovní kluby a další kulturní a zábavní centra.

Kromě toho se zabýváme i zdravotnickými, sociálními a sportovními zařízeními, což zahrnuje nemocnice, kliniky, lékárny, rehabilitační centra, domovy pro seniory, fitness centra a mnoho dalších. Naše univerzální aReception řešení je navrženo tak, aby usnadnilo každodenní činnosti a zlepšilo zákaznickou spokojenost ve všech těchto odvětvích.

Výhody pro různé typy podniků a institucí

aReception přináší mnoho klíčových výhod napříč různými odvětvími a sektory. Mezi nejdůležitější patří zefektivnění komunikace s návštěvníky a klienty, rychlá orientace a snadný přístup k informacím ve veřejných a soukromých prostorech. Dále nabízíme ušetření času a nákladů na personál, díky automatizaci činností spojených s přijímáním návštěvníků a zákazníků.

Časté dotazy

Často kladené otázky ohledně aReception a jeho uplatnění: Kde všude můžete nasadit virtuální AI asistentku?

 

Aplikace v bydlení, ubytování a turistickém odvětví zahrnuje řadu zařízení, jako jsou vily, paláce, hotely, hostely, penziony, rezidence, apartmány, rodinné domy, bed and breakfast (B&B) ubytování, kempy a karavanové parky, prázdninové domy a chalupy, wellness a lázeňská zařízení, stejně jako apartmány a apartmánové hotely.

Použití v dopravní infrastruktuře zahrnuje širokou škálu zařízení a služeb, jako jsou letiště, metro stanice, vlakové nádraží a stanice, autobusové nádraží a stanice, přístavy a námořní terminály, tramvajové zastávky a stanice, parkoviště a parkovací domy, rychlostní a dálniční komunikace, městské cyklostezky a cyklistická parkoviště, přepravní uzly, kolejová doprava, lanovky a horské dráhy, přepravní služby, zastávky pro taxi, sdílená auta a bikesharing, a také logistické a dopravní firmy.

Aplikace v kancelářských a obchodních prostorech zahrnuje širokou škálu zařízení a institucí, jako jsou hlavní vrátnice, kancelářské parky, coworkingová centra, nákupní a obchodní centra, průmyslové a výrobní závody, telekomunikační společnosti, logistické a dopravní firmy, konferenční a kongresová centra, marketingové a reklamní agentury, administrativní a kancelářské budovy, technologické parky a inovační centra, finanční instituce (banky, pojišťovny), kancelářské budovy a coworkingová centra, a také vzdělávací a výzkumné instituce (univerzity, laboratoře).

Použití v rámci vzdělávacích, kulturních a rekreačních zařízení pokrývá široké spektrum institucí jako ZOO, školy, muzea, divadla, knihovny, IQ centra, hrady a zámky, kasina a herny, veletrhy a výstavy, kina a kulturní centra, galerie a výstavní prostory, kongresová centra a konferenční prostory, a také vzdělávací a výzkumné instituce (univerzity, laboratoře).

Aplikace ve zdravotnických, sociálních a sportovních zařízeních zahrnuje širokou škálu institucí jako kliniky, nemocnice, ambulantní péče, domovy pro seniory, diagnostická centra, rehabilitační centra, porodní centra a mateřské školy, fitness centra a sportovní kluby, diagnostická centra a laboratoře, psychologické a psychiatrické kliniky, domovy pro seniory a pečovatelské služby, rehabilitační a fyzioterapeutické centra, odběrová místa pro krevní testy a vakcinace, ambulantní péče a specializované ordinace (např. zubní, oční, ORL), zdravotnické a sociální zařízení pro osoby se zdravotním postižením, a také centra alternativní a komplementární medicíny (např. akupunktura, homeopatie).

Zůstaňte informovaní!

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru!
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.