aReception v centru pozornosti na eDevizy.cz

Projekt aReception ocěněn eDevizy.cz

S potěšením vám oznamujeme, že náš projekt aReception byl včera představen na populárním webu eDevizy.cz (LinkedIn) v rámci profilu našeho spoluzakladatele a spolumajitele, Tomáše Ondráčka.

Náš projekt aReception je jeden z našich nejvýznamnějších úspěchů. Je to virtuální recepční, která dokáže odpovědět na základní otázky, poskytnout informace, zavolat vám někoho z firmy nebo třeba přivolat výtah. Kromě toho umí vyhledat odpověď na jakoukoli vědomostní otázku, sdělit, jaké bude počasí, pobavit vás vtipem nebo zobrazit mapu areálu. Tento projekt nás nadchne svou schopností využít umělou inteligenci k vytvoření efektivního a uživatelsky přívětivého nástroje.

Jednou z nejzajímavějších částí profilu na eDevizy.cz byl pohled zpět na naše počátky. ARTIN byla založena v červnu 1998, což je o tři měsíce dříve než Google. Naše kořeny jsou ryze české a firmu dodnes vlastní její zakladatelé, Tomáš Ondráček a Honza Najvárek.

Jsme nadšeni, že můžeme naši práci sdílet se světem a cítíme se poctěni, že nás eDevizy.cz vybraly jako osobnost týdne.

aReception na klinice a ambulatntní péči
aReception v soukromé klinice

Co je aReception?

aReception je naše inovativní řešení v oblasti umělé inteligence a robotiky, které představuje elektronickou recepční schopnou zodpovědět základní otázky, poskytnout informace, zavolat někoho z firmy, přivolat výtah a mnoho dalšího. Tato elektronická recepční je stále v dobré náladě a umí vyhledat odpověď na jakoukoli vědomostní otázku, sdělit, jaké bude počasí, pobavit vás vtipem nebo zobrazit mapu areálu.

Proč je aReception výjimečná

aReception je nejen praktickým řešením pro moderní firmy, ale také ukázkou naší vášně a odbornosti v oblasti umělé inteligence a robotiky. Snažíme se vytvářet projekty, které jsou na špičce technologického vývoje a které přinášejí skutečné hodnoty pro naše zákazníky.

Co eDevizy.cz říká o ARTIN

eDevizy.cz ocenil ARTIN jako společnost s více než 400 IT odborníky a obratem přes 500 milionů CZK. Zmínil také naše pobočky v Praze, Brně a Bratislavě, a uvedl, že se zabýváme vývojem software pro velké korporátní klienty z oblastí telekomunikací, bankovnictví, pojišťovnictví a průmyslové výroby.

Jak eDevizy.cz hodnotí projekt aReception?

eDevizy.cz chválí aReception jako jedinečný projekt, který demonstruje naše závazky v oblasti umělé inteligence a robotiky. Uvádí, že aReception je schopná odpovědět na základní otázky a poskytnout informace, což potvrzuje naše vize pro tento projekt.

Jaké výhody přináší aReception vašemu podnikání?

aReception přináší moderní a efektivní řešení pro recepční služby, které může pomoci vaší firmě vytvořit pozitivní první dojem u návštěvníků a zároveň zvýšit efektivitu vašich operací tím, že uvolní vaše zaměstnance pro jiné úkoly. Tato elektronická recepční je navíc stále v dobré náladě a umí vyhledat odpověď na jakoukoli vědomostní otázku, sdělit, jaké bude počasí, pobavit vás vtipem nebo zobrazit mapu areálu.

Jaké jsou naše plány pro budoucí vývoj aReception?

V ARTIN jsme hrdí na úspěch aReception, ale stále se díváme do budoucna. Plánujeme další inovace a vylepšení, abychom zajistili, že aReception bude i nadále předním řešením v oblasti elektronických recepčních služeb. Zůstaňte s námi v kontaktu, abyste byli informováni o našich nejnovějších aktualizacích a vylepšeních.

Můžete nás sledovat na sociálních sítích:
Twitter, Facebook, LinkedIn, YouTube.

Závěr: Úspěch aReception a naše vize do budoucna

Jsme hrdí na úspěch aReception a těšíme se na další inovace a vylepšení, které přineseme tomuto řešení. Naše vize je stále posunovat hranice toho, co je možné v oblasti AI a robotiky, a vytvářet produkty, které nejen zlepšují efektivitu, ale také přinášejí radost z interakce s technologií. Děkujeme eDevizy.cz za uznání naší práce a věříme, že budeme pokračovat v nastoleném trendu.

Děkujeme za vaši podporu!

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem našim klientům, partnerům a fanouškům za jejich podporu a důvěru v naše řešení a tým. Bez vás bychom nebyli tam, kde jsme dnes. Děkujeme vám za to, že jste s námi na této cestě a těšíme se na další společné úspěchy.