Reportáž o aReception v České televizi

aReception v České televizi

Dne 1. března 2021 jsme měli v pořadu Události v regionech skvělou příležitost prezentovat naši inovativní technologii aReception. Tato virtuální recepční by mohla v budoucnu nahradit klasické recepční a změnit způsob, jakým podniky přijímají návštěvy a řídí přístup do budov.

V reportáži jsme krátce ukázali možnosti o tom, jak aReception funguje a jak může tato technologie pomoci firmám zlepšit efektivitu a snížit náklady. Naše virtuální recepční umožňuje návštěvníkům snadno zavolat kontaktního zaměstnance firmy.

Virtuální recepční a Covid-19

Dále jsme se v reportáži zaměřili na to, jak aReception přispívá k bezpečnosti v době pandemie Covid-19, kdy je důležité minimalizovat kontakty a snížit riziko šíření viru. Virtuální recepční umožňuje minimalizovat kontakty mezi lidmi a zvyšuje tak bezpečnost všech, kteří navštíví budovu.

Pokud byste si rádi reportáž o naší technologii aReception prohlédli, můžete ji najít v archivu na stránkách České televize od 19 minuty a 17 vteřiny. Těšíme se na vaše názory a otázky a budeme rádi, když se k nám ozvete.